Archiv

Kája rozbrečela porotu „Talentu“ a Pupík odpromoval

Kája, které jsme skrze Splněné dětské přání, pomohli splnit její přání, kterým bylo tančit pod Eiffelovkou, přišla i se svou kamarádkou Eliškou tančit do soutěže Česko Slovensko má talent. Její příběh i jejich společné vystoupení na porotu silně zapůsobilo. Nejenže se svým tancem děvčata postoupila dále, ale porotce dojaly až k slzám.

Jsme na Vás hrdí a budeme držet palce v dalších kolech. Více o vystoupení, včetně videa, se dozvíte třeba zde: https://www.super.cz/podivejte-se-na-nejdojemnejsi-vystoupeni-v-talentu.html

Pyšní jsme i na Pupíka, asistenčního retrívra, jehož výcvik jsme podpořili skrze organizaci Helppes. Ten již sice své paničce Dominice nějaký čas pomáhá, přesto až tuto sobotu 21. září pomyslně završil zdárně svůj výcvik. V rámci tzv. Superdne totiž odpromoval. Složil psí slib, že vždy bude věrným parťákem a andělem strážným, který bude paní Dominice pomáhat. Svůj slib ztvrdil olíznutím slavnostního žezla, později ho jeho patronka Heidi Janků předala zpátky do rukou paní Dominiky. Šlo o velice krásnou chvíli plnou těch nejhezčích emocí. Přejeme oběma, aby jim spolu bylo nadále co nejlépe.

A prozradíme, že momenty z jejich společného života můžete sledovat na instagramovém profilu Asistent Pupík - https://www.instagram.com/asistent.pupik/

Na to, jak probíhal Superden a promoce i ostatních asistenčních pejsků, kterým také blahopřejeme, se můžete podívat třeba zde:

https://helppes-cz.rajce.idnes.cz/2019_09_21_-_SUPER_DEN_2019_-_foto_Frantisek_Jirasek/?
https://helppes-cz.rajce.idnes.cz/2019_09_21_-_SUPER_DEN_2019_-_foto_Petra_a_Martin_Skupovi/?

Zpět na výpis novinek